BILEX : ul. Milionowa 2k, 93-034 Łódź

Bilex

Salon samochodów używanych i Serwis blacharsko lakierniczy w Łodzi

Samochody używane Łódź

"Zmieniamy się dla Ciebie"

42 640 37 01

42 680 93 93

biuro@bilex.pl

marketing@bilex.pl

 

Serwis nieczynny

Salon: Pon - Pt 9:00 - 17:00,
Sob. nieczynne

SKONTAKTUJ SIĘ

Bilex - Zmieniamy się dla Ciebie!

Bilex jest niezależnym dealerem samochodów nowych i używanych w Łodzi z wieloletnią tradycją. Firma powstała w 1992 roku i poza sprzedażą samochodów oferuje swoim Klientom szeroki zakres usług, świadczonych zawsze na najwyższym poziomie. Profesjonalna obsługa przedsprzedażowa, fachowe doradztwo czy stała obsługa Klienta podczas użytkowania auta zakupionego w Bilex to tylko niektóre z usług jakie świadczymy dla swoich Klientów. Firma dysponuje rozbudowanym serwisem mechanicznym, serwisem blacharsko lakierniczym, z usług których mogą korzystać posiadacze samochodów różnych marek.

Auta zakupione z gwarancją VIP GWARANT zapewnią państwu ochronę przed nieprzewidywalnymi wydatkami związanymi z usuwaniem awarii w okresie od 3 do nawet 24 miesięcy a program VIP Assistance bezpieczeństwo w trakcie jazdy.

 Oprócz samochodów osobowych oferujemy również szeroką gamę samochodów dostawczych. Dla Klientów pragnących nabyć samochodów używany, Bilex gwarantuje legalność jak i prawidłowy stan techniczny pojazdów z oferty firmy. Całą pieczę nad zakupionymi samochodami sprawuje serwis oraz sklep z częściami zamiennymi. W tym roku został uruchomiony sklep internetowy części zamiennych www.sklep.bilex.pl.

Serdecznie zapraszamy!  Zespół Bilex.

SPRAWDŹ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

Samochody używane VIP GWARANT

Ubezpieczenie auta

Finansowanie zakupu

Oddaj auto w rozliczeniu

Formularz wyceny

Aktualna oferta OTOMOTO.PL

Kontakt

Bilex salon samochodów nowych i używanych w Łodzi. Serwis mechaniczny oraz blacharsko lakierniczy. Wieloletnia tradycja, obsługa na najwyższym poziomie.

Zapraszamy!

KONTAKT

ul. Milionowa 2k 93-034 Łódź

42 640 37 01

42 640 37 01

biuro@bilex.pl

© 2018 Giekastudio.pl